Randki, randki i seks za pieniądze

angel-428077_640

Grzesiek zaprosił mnie kilka razy na randkę. Poszłam. Bawiłam się nieźle, bo to fajny chłopak jest. Tylko chyba nie dla mnie. Albo raczej: ja nie dla niego.

Nie wiem, jak to określić. Po prostu Grzesiek nie pociąga mnie fizycznie. A nie mogłabym być z kimś, kto mnie nie pociąga. To znaczy mogę – za pieniądze jestem przecież z mężczyznami, do których nie czuję pociągu fizycznego (z nielicznymi wyjątkami). Ale ja teraz piszę o takim prawdziwym „byciu z”. O związku. O stworzeniu czegoś nowego, z kimś. O stworzeniu czegoś na dłużej.

Grzesiek to fajny chłopak. Rozśmiesza mnie, bo ma podobne do mojego poczucie humoru. I nie przeszkadza mu, kim jestem i czym się zajmuje. Przynajmniej nie przeszkadza dopóki nie jesteśmy razem, bo już mi powiedział, że nie wyobraża sobie, żeby jego dziewczyna tak zarabiała na życie jak ja. Nawet powiedział, że będzie mnie utrzymywał…

Nie wiem, co z nim dalej począć. Szkoda mi zrywać tę znajomość, bo dobrze się czasem razem bawimy. Ale z drugiej strony, nie chcę z nim być. Powiedziałam mu już to i on na to, że mimo wszystko będzie próbował, że zawalczy o mnie.

Ale ostatnio zapytał mnie, co by się stało, gdyby znów zaprosił mnie na spotkanie za kasę. Na seks. Odpowiedziałam: „Nie wiem”. Bo nie wiem. Wtedy nie wiedziałam i dalej nie wiem. Zapytałam go, czy chciałby tego. A on na to, że chce się ze mną kochać obojętnie za jaką cenę, choć oczywiście wolałby nie za pieniądze. Zrobiło się niezręcznie, na szczęście właśnie wchodziliśmy do kina i nie musieliśmy już dłużej rozmawiać. Po seansie nie wróciliśmy do tego tematu.

Randki i seks za pieniądze? Jak to pogodzić? Bo na „seks za darmo”, czyli z sympatii, nie jestem z nim gotowa. Lubię go, ale nie w ten sposób. Z drugiej strony już uprawialiśmy seks za kasę… Niby czemu nie mielibyśmy tego powtórzyć. On byłby zadowolony, a ja… Nie wiem, jak bym się poczuła. Chyba nie najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>